www.balshop.cz

Balshop_logo_web_2

Zásilkovna

Zasilkovna_2

REMMERS - již brzy

Hk_lasur

Klínové řemeny

NOVINKA! Veškeré typy a rozměry řemenů na objednávku.

Bazénová chemieSyntetické barvy

V nabídce máme barvy na bázi aldydové pryskyřice, syntetické, nitoceluózové. Podle vzorníku namícháme cca 1500 barevných odstínů podle vašeho přání. Prodáváme Industrol, Hostagrund, Rokoemail, Johnstones a jiné.

HOSTAGRUND 2v1 NA POZINK S2810

  • foto
  • Vzorkovnice

Základní i vrchní syntetický nátěr na čerstvý pozink

určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů kovových i pozinkovaných povrchů ( vč. nezoxidovaných ), vystavených přímým povětrnostním vlivům.Barva má tixotropní charakter, který spolu se speciálním složením umožňuje dosažení silné vrstvy a ochranných vlastností jedním nátěrem.

HOSTAGRUND 2v1 NA ŽELEZO S2160

  • HOSTAGRUND 2v1 NA ŽELEZO S2160

Základní i vrchní syntetický nátěr na železo

určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům. Barvu lze použít i pro ochranné nátěry nekovových podkladů, např. beton, dřevo. 

Barva má tixotropní charakter, který spolu se speciálním složením umožňuje dosažení silné vrstvy a ochranných vlastností jedním nátěrem. Nanáší se přímo na podklad, zbavený mechanických nečistot a rzi.

INDUSTROL UNIVERZÁL S2013

  • foto
  • Vzorkovnice

Email syntetický univerzální

K vrchním lesklým nátěrům průmyslových výrobků, konstrukcí, strojů, automobilů a různých zařízení z kovů, dřeva a jiných materiálů. Nátěry jsou odolné povětrnostním vlivům. Výrobek není určen k nátěrům, které přicházejí do přímého styku s poživatinami, pitnou vodou, krmivy a k nátěrům dětského nábytku a hraček.

PRAGOPRIMER STANDARD S2000

  • foto

Barva syntetická základní antikorozní rychleschnoucí na kov

je určena k základním antikorozním nátěrům oceli pro vnitřní i vnější prostředí, zejména pod syntetické a na vzduchu schnoucí nátěrové hmoty, k nátěrům např. plechových konstrukcí, strojů apod. Barvu je možné použít i pro nátěry nekovových předmětů, savé podklady je nutné předem napustit např. lazurovacím lakem Lazurolem Classic S 1023.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace

xTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.