www.balshop.cz

Balshop_logo_web_2

Zásilkovna

Zasilkovna_2

Bazénová chemie

Klínové řemeny

NOVINKA! Veškeré typy a rozměry řemenů na objednávku.Speciální barvy

Prodáváme specializované nátěrové hmoty, jako jsou barvy na radiátory, barvy na tabuli, izolační barvy, dekorační barvy, strukturální barvy, barvy na pozink, modelářské barvy, stříbřenku, zlaté barvy a spreje a mnoho jiných. O aktuální nabídce se můžete informovat telefonicky.

 

ECOLOR Block Coat

Izolační nátěr na překrývání skvrn

Barvu je možno použít v interiérech na beton, skleněné tapety, aglomerované dřevěné, papírové, sádrokartonové povrchy, z něhož vystupují skvrny. Nátěr je omyvatelnýa po zaschnutí lehce se dá přietřít vnitřními malířsk ými barvami. Je vhodnýpro interiéry na překrytí skvrn a prorážejících nečistot např. od cigaretového kouře, zatečení vody apod.

HOSTAGRUND BLOKÁTOR RZI U2161foto

Barva polyuretanová jednosložková základní impregnační

Jednosložková základová impregnační barva vytvrzovaná vzdušnou vlhkostí. Je určena k základním impregnačním nátěrům kovů, kdy zajišťuje následnému nátěrovému systému přilnavost na problematické povrchy (ocelové povrchy se zbytkovou korozí, lehké a barevné kovy). Vysoce účinná je zejména při aplikaci ve vlhkých prostředích, kde jiné nátěry selhávají. Je vhodná i pro napouštění pórovitých a málo soudržných savých podkladů. Vytvrzený nátěr má výbornou chemickou odolnost. Je trvale odolný proti mořské vodě, benzínu.

RADBAL STANDARD S2119

RADBAL STANDARD S2119

Speciální email syntetický

Email je určen zejména k vrchním nátěrům radiátorů teplovodního topení. Má rychlé zasychání a dobré mechanické vlastnosti.Radiátory musí být před aplikací vychladlé.

RADBAL PROFI S2120

foto

Speciální email syntetický

Email je určen k vrchním nátěrům všech kovových předmětů zejména radiátorů teplovodního topení. Má rychlé zasychání a dobré mechanické vlastnosti. Radiátory musí být před aplikací vychladlé.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace

xTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.