www.balshop.cz

Balshop_logo_web_2

Zásilkovna

Zasilkovna_2

REMMERS - již brzy

Hk_lasur

Klínové řemeny

NOVINKA! Veškeré typy a rozměry řemenů na objednávku.

Bazénová chemieREMAL VINYL

Prémiový barevný malířský nátěr se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Povrch je šetrně omyvatelný. Nátěr je určen k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady. Výrobek je snadno zpracovatelný, zdravotně nezávadný a ekologicky příznivý. Vydatnost až 39m2 z balení 3,2 Kg

3,2 kg ... 379,- Kč 


Lazurol TOPDECOR

S1035-lazurol-topdecor-lazura-na-drevo-2-5l

Lazurol Topdecor S1035 - lazura je určena k ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech (zahradní nábytek, dřevěné štíty, podhledy, obložení stěn a stropů, ploty, chaty a dřevěné domky, okna, dveře, korek, penetrace dřevěných podlah ). Lazura na dřevo obsahuje vosk, přírodní olej a transparentní oxidy železa. Hluboce proniká do struktury dřeva a zdůrazňuje jeho strukturu. Poskytuje dlouhodobou ochranu dřeva proti vodě a UV záření. Nátěry jsou stálobarevné, snadno obnovitelné a nepraskají.

0,75l ... 169,- Kč, 2,5l ... 529,- Kč


T-REX GOLD POWER

 Vysokopevnostní lepidlo s extrémní počáteční přilnavostí. Vytváří vysoce pevný, pružný a vodotěsný spoj. Přilne i na vlhké podklady. Použitelné na savé i nesavé podklady. Vlákny zesílená receptura lepidla zajišťuje vysokou pevnost spoje. Lepí např. dřevo, plast, cihly, kámen, dlaždice, kovy, beton, dřevotřísku, MDF, OSB, překližku, omítku, sádrokarton, keramiku aj. Nahrazuje hřebíky a šrouby.


SOUDAFLOTT

Tmel na spoje sádrokartonu

Speciální vlákny vyztužená spárovací a vyrovnávací hmota. Vhodná pro spoje sádrokartonových desek bez nutnosti použití armovací pásky nebo bandáže.

5kg ... 172,- Kč

Novinky

Vyhlazovac_povrchu_tmelu_1l_viz

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | registrace | podmínky

xTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.