www.balshop.cz

Balshop_logo_web_2

Zásilkovna

Zasilkovna_2

Bazénová chemie

Klínové řemeny

NOVINKA! Veškeré typy a rozměry řemenů na objednávku.Lazurovací nátěry na dřevo

V nabíce máte silnovrstvé i slabovrstvé lazury, vodouředitelné i rozpouštědlové a lihové. Napouštědla na dřevo s ochranným nebo likvidačním účinkem na nové i staré dřevo, laky na dřevo včetně lodních, parketových a ve spreji. Prodáváme např. Johnstones, Impranal, Soudal, Luxol, Cheds, Biosan, Lignofix, Balakom....

UNIBAL FERMEŽ NAPOUŠTĚCÍ O1000foto

Fermež napouštěcí

Používá se zejména k základnímu napouštění dřeva, omítek a jiných savých podkladů pod další nátěry olejovými, syntetickými nebo disperzními nátěrovými hmotami. Zajišťuje dokonalou přilnavost vrchních nátěrů a tím chrání podklad před nepříznivým působením povětrnostních vlivů.

LAZUROL LAK UNIVERZÁLNÍ S1002foto

Lak syntetický zvýrazňující kresbu dřeva

Univerzální lak s lesklým nebo matným povrchem, s vynikajícími mechanickými vlastnostmi a vysokou vydatností. Výrobek je určen k vrchním transparentním nátěrům dřeva,dřevovláknitých desek a kovů, např. dřevěných obložení stěn a stropů, kovových doplňků, dřevěných a kovových zábradlí v interiérech a exteriérech. Vytváří trvalou, dekorativní ochrannou vrstvu odolnou na otěr, která chrání dřevo před poškozením.

Vysoce kvalitní lazurovací laky JOHNSTONE'S.

Míchání lazurovacích laků JOHNSTONE'S

 

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace

xTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.