www.balshop.cz

Balshop_logo_web_2

Zásilkovna

Zasilkovna_2

REMMERS - již brzy

Hk_lasur

Klínové řemeny

NOVINKA! Veškeré typy a rozměry řemenů na objednávku.

Bazénová chemieFasádní barvy

Fasádní barvy nabízíme akrylátové, Primalex, Johnstones, Stachema, Remal, Het. Na počkání nebo objednávku vám připravíme odstín podle vašeho výběru. Pod fasádní nátěry máme disrerzní penetrace, speciální přísady a také nářadí - štětky, válečky, hladítka...

Stormshield Smooth

Stormshield Smooth Masonry je akrylátová fasádní barva, která vytváří odolný, nenasákavý a hladký povrch. Je vysoce kvalitní,vodě­odolnou emulzí s vynikající barevnou stálostí. Předpokládaná délka životnosti je více než 15 let. Má výbornou odolnost proti pronikání vody a vlhkosti zvenku, znečištění a ekologickému zatížení v exteriéru. Fasádní barvu Vám namícháme podle vzorníku NCS obsahujícím více než 1500 odstínů.

Primalex fasádní barva 

Primalex AKRYLÁTOVÁ FASÁDNÍ BÁZE F M 1 je tvořen čtyřmi bázemi (L, D, Z a Z2), což jsou speciální fasádní nátěrové hmoty, určené k obarvení na pastelové, střední a syté odstíny v kolorovacích automatech. Je odolný proti mytí a drhnutí dle normy DIN 53 778, díl 2 (10.000 cyklů) a proti povětrnostním vlivům, včetně kyselého deště. Po zaschnutí je nátěr mrazuvzdorný. Propustnost nátěru pro vodní páry dle ČSN EN ISO 7783-2 vysoká.

REMAL FASÁDA

REMAL FASÁDA

Bílý akrylátový fasádní nátěr

Moderní akrylátová fasádní barva pro nátěry vápenocementových omítek, betonů, pórobetonů, dřevotřísky atp.  Svým složením je ekologicky nezávadná a příznivá životnímu prostředí.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace

xTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.